KONST / Litografier / Litografi 8939245
nr 893 9245
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Litografi, Felix Hatz (1904-1999), signerad. 1957, onumrerad, bladets mått: 30x42
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 maj 2014
kl 18:36:40
12/5 13:46:01